sk
en

Výhody

Investície do  NPL portfólií najväčších medzinárodných bánk a finančných spoločností v  najperspektívnejšom finančnom trhoch.

Za desiatky rokov sme urobili stovky chýb a  prekonali všetky rekordy, aké si viete predstaviť. Teraz sme radi, že máme možnosť  ponúknuť našim partnerom jedinečné príležitosti investícií do NPL portfólií.

Prečo si vybrať nás?

01

Efektívnosť

M.B.A. Financie je lídrom v  efektívnom spravovaní investícií NPL portfólia. Vieme kde a  ako zarábať viac peňazí aj tam, kde ostatní vidia iba prekážky.

02

Časová os

Ak peniaze nepracujú rýchlo, pracujú slabo. Viac a  rýchlejšie než ostatní – to je našou hlavnou zásadou pri práci s  investormi.

03

Záruka

Tím profesionálov, ktorí už rozbehli tisíce veľmi úspešných celosvetových obchodných projektov, je našou pýchou a  zárukou úspešnosti na  našich spoločných projektoch.

04

Skúsenosti

Viac ako 28 rokov úspešných operácií, stovky vďačných klientov, desiatky jedinečných obchodných prípadov a  milióny vyriešených problémov bežných ľudí po celom svete. Tvoríme príbeh úspechu pre každého obchodného partnera.

05

Transparentnosť

Znalosť zákonov krajín, v  ktorých pôsobíme. Vypracovanie každého projektu v súlade s platnými právnymi normami a detailných správy o  všetkých obchodných procesoch.

06

Spoľahlivosť

Tímová práca je základom. Získavame a školíme tých najlepších profesionálov. Každý zamestnanec M.B.A. Financie je expertom vo svojom odbore. Urobili sme stovky chýb a  teraz už poznáme správne riešenia.

07

IRR

Máme pre vás najlepšiu správu. Pri práci s  lídrom na trhu máte tie najlepšie podmienky spolupráce. My vieme ako zarobiť peniaze a  vážime si dôveru, ktorú naši partneri do nás vkladajú.

Naši klienti

O2
NN
unica
swan
SPP
slovenska sporitelna
Mediatel
slovakia energy
stredoslovenská energetika
Postova banka
pohotovost’
union
Ukáž viac

M.B.A. Financie s.r.o. používame cookies, aby sme vedeli vyriešiť vaše požiadavky. V prípade nesúhlasu, opustite prosím stránku.

//chat script // end chat script